Śledź nasze promocje na facebook
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
(33) 852-30-52
godziny otwarcia:
pn-sb: 9:00-21:30 nd: 9:00-21:00
godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00-21:00
sb: 7:00-21:30
nd: 9:00-21:00
Piwa regionalne

Przy piwie można rozmawiać, odpoczywać, oglądać ulubiony film, czytać ulubioną książkę - to, co można przy nim robić pozostawiamy Państwu. Naszym zadaniem natomiast, jest dostarczyć jak największego wyboru i to też robimy. Półki sklepowe naszego stoiska "Piwa regionalne" aż uginają się od rozmaitości z całej Polski. Posiadamy wiele trudnodostępnych rodzajów piw, które trudno znaleźć w którymkolwiek innym sklepie na Śląsku Cieszyńskim.

Browary, z których pochodzą piwa dostępne w sprzedaży naszego sklepu:

NASZ BROWAR ZAMKOWY W CIESZYNIE - to, iż niektóre procesy produkcji ciągle odbywają się w komorach wydrążonych w górze zamkowej a piwo fermentuje w otwartych kadziach świadczy, że Browar Zamkowy w Cieszynie nadal jest jednym z nielicznych browarów wiernych tradycji. W szerokim asortymencie cieszyńskiego Browaru znajdziemy m.in. piwa górnej fermentacji - West Coast IPA, Red Roeselare ALE, Sezonowe, Stout, Pszeniczne, Mastne, Double IPA, oraz dolnej fermentacji - Porter i Lager - wszystki dostępne w ofercie Eurosparu.

BROWAR RACIBÓRZ - Pierwsze wiadomości o piwowarstwie raciborskim pochodzą z XIII wieku. Do dzisiaj w Raciborzu warzy się piwo w dziewięciu odsłonach: Raciborskie klasycznie warzone, Ciemne, Miodowe, Mocne, Pils, Rżnięte, Zielone, Twierdzowe i Twierdzowe ciemne - korzenne na miodzie. 

BROWAR WĄSOSZ - to jedna z pierwszych współczesnych małych warzelni w Polsce powstała w 1994 roku. Obecnie w ofercie Browaru znaleźć można kilkanaście różnych piw m.in. klasyczny lager, pils, piwo pszeniczne, a także piwa smakowe, specjalne i sezonowe - większość z nich obecna jest także w Eurosparze. Wśród klientów popularnością cieszy się także linia piw oznaczonych... wąsem. W zależności od tego, jaki wąs na butelce, takie piwo w butelce - w wachlarzu możliwości znajdziemy Salvadora, czyli Smoked Coffe Stout, Freddiego (English IPA), Seana (Dry Stout), Sir Arthura (English Special Bitter), Steve'a (American Lager), Alberta (American Weizen) Terrence'a (American IPA) oraz Julesa (Cascadian Dar Ale).

BROWAR STAROPOLSKI - W sklepie Eurospar dostępne są także piwa tego tradycyjnego Browaru założonego już w 1892 roku w Zduńskiej Woli.

GLOGER - pierwszy rzemieślniczy browar w Białymstoku posiada bardzo szeroką ofertę piw, w której każdy piwosz znajdzie coś dla siebie. Na stoisku piwnym Eurosparu znajdziemy także nowości Browaru Gloger o intrygujących nazwach np. Gloger Bykowe, Nocne Antały, Bilet do Frisco, Trzy Mary, czy Krasna Jędza.

ZAKŁADY PIWOWARSKIE GŁUBCZYCE - przedsiębiorstwo wielozakłądowe z obszaru województwa opolskiego produkuje takie piwa jak Piwo Rycerskie, Hammer, Special Pils oraz Mocne, Pils Export, Grillowane, Kastel, Sudeckie, Birella czy Grodzkie - zapraszamy po nie do Eurosparu.

BROWAR PINTA - Browar, który zaraził Polskę amerykańską wersją IPA, wprowadzając na rynek "Atak Chmielu" w 2011 roku. Piwosze mają w czym wybierać - w szerokiej ofercie piw Browaru Pinta dostępnych w Eurosparze znaleźć mogą wiele piw utrzymanych w różnych stylach i posiadających interesujące i zabawne nazwy. Do wyboru: między innymi tak ambitne smaki jak Espresso Lager, Kwaśne Żytnie Pale Ale, Sahti czy Owsiany Stout, który jest pierwszym piwem uwarzonym przez polski browar za granicą, w Irlandii.

BROWAR KORMORAN - dzięki tradycyjnej recepturze browarniczej, naturalnym surowcom i niewielkiej skali produkcji, pod nazwą "Kormoran" Browar tworzy piwa o wyjątkowych walorach smakowych. W sklepie Eurospar czeka większość pozycji z oferty olsztyńskiego Browaru - przykładowo: Orkiszowe z Czosnkiem, Śliwka w Piwie, Jabłko w Piwie z miętą, Irish Beer, Krzepkie a nawet Piwo BezGluteNowe przeznaczone dla chorujących na celiakię. 
 

NASZA SIEDZIBA

EUROSPAR Cieszyn
ul. Stawowa 54
43-400 CIESZYN
godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00-21:00
sb: 7:00-21:30
nd: 9:00-21:00
(33) 852-30-52