Śledź nasze promocje na facebook
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
(33) 852-30-52
godziny otwarcia:
pn-sb: 9:00-21:30 nd: 9:00-21:00
godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00-21:00
sb: 7:00-21:30
nd: 9:00-21:00
06.03.19
IV KONGRES MIĘSNY

W czwartek 28 lutego 2019 roku w stołecznym Hotelu Marriott odbył się IV Kongres Mięsny 2019, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 gości, w tym przedstawiciele producentów (właściciele, członkowie zarządów, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy zakupów, dyrektorzy marketingu, dyrektorzy ds. strategii i rozwoju) oraz spożywczych sieci handlowych wszystkich formatów i hurtowni (osoby zarządzające, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy zakupów, dyrektorzy marketingu, category managerowie, managerowie ds. private labels), jak również dostawcy usług. Podczas panelu dyskusyjnego i w prezentacjach eksperci dyskutowali na temat kondycji firm z sektora mięsnego, zagrożeń i perspektywy związanych z produkcją, a także trendów konsumenckich. Moderatorami dyskusji byli dziennikarze „Wiadomości Handlowych”: Łukasz Rawa i Cezary Szczepański oraz Karol Bujoczek, redaktor naczelny magazynu „Top Agrar Polska”. Kongres poprowadził dziennikarz telewizyjny Sławomir Siezieniewski. Konferencji jak co roku towarzyszyły targi produktów mięsnych i usług dedykowanych temu sektorowi. Swoje wyroby zaprezentowały m.in. firmy z Polski, Irlandii i Belgii. Specjalnie dla zwiedzających wystawcy przygotowali degustacje i life cooking. Strefa wystawiennicza była również miejscem licznych spotkań i rozmów kuluarowych. Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszyły się aranżowane przez organizatora spotkania face to face, odbywające się w kameralnych salach.
 
Po części merytorycznej, podczas uroczystej kolacji ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepsze stoiska mięsnowędliniarskie. W tym roku o tytuł ten ubiegało się blisko 300 placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe”, którzy wytypowali finalistów w trzech kategoriach:

- Placówki z ladą chłodniczą do 10 mb

- Placówki z ladą chłodniczą o łącznej długości powyżej 10 mb

- Specjalistyczne sklepy mięsne.

Zwycięzców oraz wyróżnionych wyłoniło 18 jurorów – prezesów i dyrektorów czołowych firm produkujących mięsa i wędliny oraz specjalistów i przedstawicieli organizacji branżowych. W każdej kategorii oprócz nagrody głównej przyznano także dwa równorzędne wyróżnienia oraz dwa dyplomy za wejście do finałowej piątki najlepszych sklepów.


LAUREACI KONKURSU  NAJLEPSZE STOISKO MIĘSNO-WĘDLINIARSKIE 2019

SKLEPY SPOŻYWCZE Z LADĄ MIĘSNĄ DO 10 MB:

ZWYCIĘZCA: FRAC przy ul. Kwiatkowskiego, Rzeszów

WYRÓŻNIENIA:

- TWÓJ MARKET, Budzisław Kościelny

- DELIKATESY CENTRUM, Tuchów

FINALIŚCI:

- GAMA PSS SPOŁEM, Hajnówka

- HITPOL, Krasne


SKLEPY SPOŻYWCZE Z LADĄ MIĘSNĄ POWYŻEJ 10 MB:


ZWYCIĘZCA: TOPAZ przy ul. Węgrowskiej, Sokołów Polski

WYRÓŻNIENIA: 

- EUROSPAR, Cieszyn

- KAUFLAND, Bielsko-Biała

FINALIŚCI:

- FRAC przy ul. Lwowskiej, Rzeszów 

- SPIŻARNIA SMAKOSZA, Żuromin


SPECJALISTYCZNE SKLEPY MIĘSNO-WĘDLINIARSKIE:


ZWYCIĘZCA: PAMSO przy ul. Dereniowej, Warszawa

WYRÓŻNIENIA:

- OLEWNIK PARTNER, Jabłonna

- JBB SKLEP PARTNERSKI, Kadzidło

FINALIŚCI:

- ZM SKIBA, Chojnice 

- ŻUBR, Sulechów

ORGANIZATOR: Wydawnictwo Gospodarcze – firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych usług dla rozwoju biznesu w branży FMCG – wydawca znanych i cenionych tytułów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”, organizator prestiżowych kongresów, jak np.: „Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku”, „Forum Branży Kosmetycznej”, „Kongres Słodycze i Przekąski Sweets&Snacks”, „Kongres Mięsny”, czy „Kongres Alkohole i Napoje”, właściciel fachowych portali: wiadomocihandlowe.pl oraz wiadomoscikosmetyczne.pl, a także organizator uznanych badań rynkowych, wyłaniających najlepsze nowości i marki rynku FMCG: „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”; „Perły Rynku FMCG”; „Perły Rynku Kosmetycznego”; „Ulubiona Marka Polaków”.

NASZA SIEDZIBA

EUROSPAR Cieszyn
ul. Stawowa 54
43-400 CIESZYN
godziny otwarcia:
pn-pt: 7:00-21:00
sb: 7:00-21:30
nd: 9:00-21:00
(33) 852-30-52